Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Argox OS-214 Plus Barkod Yazıcı

Argox OS-214 Plus Barkod Yazıcı
Yeni Popüler
Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules. Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.
Argox OS-214 Plus Barkod Yazıcı

Baskı Çözünürlüğü

Kaliteli baskı çözünürlüğüne sahiptir. Barkod yazıcı işlemleri için beklenen düzeyde etkili baskı çözünürlüğü sayesinde beklenen sonuçlar vermek konusunda başarılı olmaktadır. Sahip olduğu 203 dpi baskı çözünürlüğü sayesinde kullanıcıları için kaliteli bir çözümdür. 203 dpi değeri ise 8 dots/mm düzeyine işaret eder.


Baskı Boyutları

Baskı genişliği 25 mm ile 104 mm boyutları arasında olmaktadır. Baskı uzunluğu ise 13 mm boyutundan 1092 mm boyutlarına kadar uzanmaktadır. Baskı boyutları açısından ideal sonuçların alınmasını sağlar.


Baskı Hızı

32 bit RISC işlemcisi bulunur. 8 MB DRAM ve 4 MB flash bellek özelliğiyle de işlevsellik açısından etkili bir performans gözlenir. Sahip olduğu baskı hızı ise saniyede 76 mm düzeyindedir.


Etiket Algılama Sensörü

İçerisinde barındırdığı donanımlardan birisi de etiket algılama sensörüdür. Solda ve sabit bir şekilde yansıtmalı prensibe dayalı olarak işlem alan bu sensör sayesinde barkod yazıcı işlemlerinde daha pratik bir sonuç elde edilir.


Baskı Modları

2 adet baskı modu bulunur. Bu modlardan ilki direkt termal baskı modudur. Ribonsuz yazdırma olarak gerçekleştirilen bu baskı modunun haricinde termal transfer baskı modu da bulunmaktadır. Termal transfer baskı modu da ribonlu yazdırma olarak geçmektedir.


Boyutlar

ABS Plastik kasaya sahiptir. Genişliği 186 mm boyutundayken yüksekliği 153 mm boyutunda olmaktadır. Uzunluğu ise 278 mm boyutundadır.

Bağlantı Türü
Paralel Port
Usb
Baskı Türü
Direk Termal Baskı
Termal Transfer Baskı
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Model: Argox214
Adet Ürün Satıldı. 2
Ürün Gösterimi: 24445
2.891,00TL
Vergiler Hariç: 2.450,00TL
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.